O firmie Kontakt
 
 
Oferta handlowa Katalogi do pobrania Certyfikaty do pobrania Polecane produkty   Bezpłatne katalogi, foldery

  OFERTA

  POLECANE PRODUKTY     

Motoreduktory STROJNA (ang. STROINA)


Jeżeli potrzebna jest maszyna napędowa a problemem jest ograniczona przestrzeń, to motoreduktory przychodzą z pomocą. Niewielki rozmiar oraz zawarcie praktycznie całego układu napędowego maszyny w jednym miejscu to najważniejsza zaleta motoreduktorów. Prezentujemy różne rodzaje motoreduktorów słoweńskiej firmy STROJNA (ang. STROINA):
- walcowe
- płaskie
- walcowo-stożkowe
- walcowo œśimakowe
Historia firmy STROINA sięga roku 1906.
Początkowo firma funkcjonowała pod nazwą REMONT i produkowała koła zębate oraz zespoły œślimaka i œślimacznicy, a także remontowała maszyny tekstylne.
W 1959 r. nastąpiła zmiana nazwy firmy na STROJNA (ang. STROINA) co w swobodnym tłumaczeniu oznacza sprzęt/maszyny).
W 1962 r. STROINA wprowadziła swój własny program produkcyjny i rozpoczęła seryjną produkcję przekładni walcowych a następnie również œślimakowych.
W ciągu kolejnych lat program z zakresu techniki napędów był systematycznie rozszerzany i obejmował oprócz motoreduktorów i przekładniwalcowych i œślimakowych również jednostki walcowo-œślimakowe, planetarne, a także wariatory, podnoœśniki œśrubowe, koła zębate specjalne, sprzęgła elastyczne i wiele innych podzespołów.
Program produkcyjny realizowany jest przez wysoce wyspecjalizowaną załogę z wykorzystaniem nowoczesnych wysokowydajnych maszyn. Ciągle ulepszana technologia, jakoœść wyrobów, stosowanie nowoczesnych materiałów zapewniają STROINIE konkurencyjnoœść na rynku.
Dział badawczo-rozwojowy œściœśle współpracuje z instytucjami naukowymi oraz partnerami zagranicznymi w poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań i technologii zarówno w zakresie produkcji masowej, jak i produkcji pod indywidualne, specjalne zamówienia klientów.

Walcowe STROJNA (ang. STROINA)

Walcowe STROJNA (ang. STROINA)


Płaskie STROJNA (ang. STROINA)

Płaskie STROJNA (ang. STROINA)


Walcowo - stożkowe STROJNA (ang. STROINA)

Walcowo - stożkowe STROJNA (ang. STROINA)


Walcowo - ślimakowe STROJNA (ang. STROINA)

Walcowo - ślimakowe STROJNA (ang. STROINA)   Projekt i wykonanie: Jarosław Kacy 0-791-962-607